Про товар Шліфмашина вібраційна акумуляторна BLACK DECKER BDCDS12N
Виробник BLACK DECKER; Тип акумуляторна дельтовидна шліфувальна машина; Напруга 12 В; Розмір підошви 92 х 92 х 92 мм; Максимальне число обертів 11000 об/хв; Вага 0.90 кг.
Амплітуда коливань:
2.8
Вага+:
0.9
Гарантія:
24 місяців
Напруга живлення:
акумуляторний; 10,8 В (12 В)