Про товар Світильник аварійний LED "RIVALDO-12" 12W (з димером)
Потужність:
12 Вт
Розміри:
72 мм* 320мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
96 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
790 lm
Колірна температура світла:
7000К- 9000К
Клас захисту:
IP20
Матеріал корпуса:
пластик
Колір:
Синий с белым
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
Додатково:
Время работы: на максимальной мощности - 1 ч, на минимальной мощности - 15 ч.
Мощность регулируется диммером.