Про товар Світильник аварійний LED "RIVALDO-16" 16W (з димером)
Потужність:
16 Вт
Розміри:
72 мм* 405мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
128 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
930 lm
Колірна температура світла:
7000К- 9000К
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
пластик
Колір:
Синий с белым
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
Додатково:
Мощность регулируется диммером.