Про товар Светильник подвесной LED "OLIMPOS-100" 100 W
Потужність:
100 Вт
Розміри:
300 мм * 450 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
800 W
Напруга живлення:
170 - 265 V
Світ. Потік Lm:
9200 Lm
Колірна температура світла:
4200 K
Кут:
90 °
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
алюминий
Колір:
серебряный
Строк служби:
30 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт