Про товар Світильник трековий "MILANO-13" 13W 4200K чорний, срібний, білий
Потужність:
13 Вт
Розміри:
145 мм * 108 мм, Ø 60 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
104 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
987 Lm
Колірна температура світла:
4200К
Кут:
53°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
метал, пластик
Колір:
черный, серебряный, белый
Строк служби:
Тип светодиодов:
COB LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт