Про товар Світильник трековий "VENEDIK-23" 23W 4200K чорний, срібний, білий
Потужність:
23 Вт
Розміри:
120 мм * 175 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
184 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
1947 Lm
Колірна температура світла:
4200К
Кут:
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
метал, пластик
Колір:
черный, серебряный, белый
Строк служби:
Тип светодиодов:
COB LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт