Про товар Світильник вуличний LED "ORLANDO-20" 20 W
Потужність:
20 W
Розміри:
405 мм * 165 мм * 55мм, ø 40mm (труба) ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
160 W
Напруга живлення:
85 - 265 V
Світ. Потік Lm:
1726 Lm
Колірна температура світла:
4200 K
Кут:
120 °
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
метал
Колір:
Сірий
Строк служби:
30 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт