Про товар Світильник вологозахищений "YILDIZ-15" 15W IP65
Потужність:
15 Вт
Розміри:
201 мм * 101 мм * 68 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
120 W
Напруга живлення:
100 - 240 V
Світ. Потік Lm:
1080 lm
Колірна температура світла:
4200К
Кут:
127°
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
пластик
Колір:
белый
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт