Про товар Светильник врезной "TURKUAZ-40" 40W 6400K/4200К
Потужність:
40 W
Розміри:
595 мм х 595 мм х 25 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
320 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
2900 lm
Колірна температура світла:
6400K, 4200К
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
метал
Колір:
белый
Строк служби:
25 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
4 шт.