Про товар Світильник вбудований "VERONICA-10" 10W 6400К, 2700K
Потужність:
10 Вт
Розміри:
120 мм * 120 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
80 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
539 Lm
Колірна температура світла:
2700K, 6400K
Кут:
36°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
металл
Колір:
белый
Строк служби:
40 000 ч.
Тип светодиодов:
COB LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт