Характеристики Світлодіодна люстра INNOVO-40 40W чорна
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
40 W
| Розміри |
1185 мм * 33 мм * 70 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
320 W
| Напруга живлення |
170-265 В / 50-60Hz
| Світ. Потік Lm |
3200 Im
| Колірна температура світла |
4000 K
| Кут |
120°
| Клас захисту |
IP 20
| Матеріал корпуса |
металл
| Колір |
Чорний
| Строк служби |
70 000 ч.
| Тип светодиодов |
SMD LED
| Гарантія |
24 місяців
| Кількість одиниць у наборі |
1 шт