Про товар Світлодіодне підсвічування дзеркал-картин EBABIL-12
Потужність:
12 Вт
Розміри:
470 мм * 75 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
96 W
Напруга живлення:
85 - 265 V
Світ. Потік Lm:
1135 Lm
Колірна температура світла:
4200К
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 45
Матеріал корпуса:
метал, пластик
Колір:
хром
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
12 Вт
| Розміри |
470 мм * 75 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
96 W
| Напруга живлення |
85 - 265 V