Про товар Світлодіодний світильник вологозахищений YILDIZ-15 15W
Потужність:
15 Вт
Розміри:
201 мм * 101 мм * 68 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
120 W
Напруга живлення:
100 - 240 V
Світ. Потік Lm:
1080 lm
Колірна температура світла:
4200К
Кут:
127°
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
пластик
Колір:
белый
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
15 Вт
| Розміри |
201 мм * 101 мм * 68 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
120 W
| Напруга живлення |
100 - 240 V
| Світ. Потік Lm |
1080 lm
| Колірна температура світла |
| Кут |
127°
| Клас захисту |
IP 65
| Матеріал корпуса |
пластик
| Колір |
белый
| Строк служби |
| Тип светодиодов |
SMD LED
| Гарантія |
24 місяців
| Кількість одиниць у наборі |
1 шт