Характеристики Світлодіодний світильник AMANDA-25 25W 3000K
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
25 Вт
| Розміри |
219 мм * 70 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
200 W
| Напруга живлення |
від мережі (220 В)
| Світ. Потік Lm |
1312 lm
| Колірна температура світла |
3000К
| Клас захисту |
IP 20
| Матеріал корпуса |
метал
| Колір |
белый
| Строк служби |
| Тип светодиодов |
SMD LED
| Гарантія |
24 місяців
| Кількість одиниць у наборі |
1 шт