Про товар Світлодіодний світильник CAROLINE-18 18W 4200К
Потужність:
18 Вт; 18 Вт
Розміри:
210 мм * 210 мм * 28 мм ДхШхВ; 225 мм * 40 мм ДхШхВ; 210мм x 210мм x 28мм
Аналог лампи розжарювання:
144 W
Напруга живлення:
165-260V / 50-60Hz ; від мережі (220 В); 100-265V/50-60Hz
Світ. Потік Lm:
1300 lm
Колірна температура світла:
6000К ; 3000K ; 4200К ; 6400K, 4200К, 2700К ; 4200K
Накладний
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
18 Вт
, 18 Вт
| Розміри |
210 мм * 210 мм * 28 мм ДхШхВ
, 225 мм * 40 мм ДхШхВ
, 210мм x 210мм x 28мм
| Аналог лампи розжарювання |
144 W
| Напруга живлення |
165-260V / 50-60Hz
, від мережі (220 В)
, 100-265V/50-60Hz
| Світ. Потік Lm |
1300 lm
| Колірна температура світла |
, 3000K
, 6400K, 4200К, 2700К
, 4200K
| Кут |
120°
| Клас захисту |
IP 20
, IP20
| Матеріал корпуса |
метал
| Колір |
белый
, Білий
| Строк служби |
| Тип светодиодов |
SMD LED
| Гарантія |
24 місяців
| Кількість одиниць у наборі |
1 шт
| Корпус |
Алюміній
| Ресурс роботи |
30.000 Hrs
| Тип |
Накладний