Про товар Світлодіодний підвісний світильник ARTEMIS-150
Потужність:
150 Вт
Розміри:
160 мм * 340 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
1200 W
Напруга живлення:
100 - 250 V
Світ. Потік Lm:
15000 Lm
Колірна температура світла:
4200 K
Кут:
90 °
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
алюминий
Колір:
Чорний
Строк служби:
30 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
150 Вт
| Розміри |
160 мм * 340 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
1200 W
| Напруга живлення |
100 - 250 V