Про товар Світлодіодний підвісний світильник GORDION-100
Потужність:
100 Вт
Розміри:
239.9 мм * 88 мм ДхШхВ
Напруга живлення:
170-250 В / 50-60Hz
Світ. Потік Lm:
10000 Im
Колірна температура світла:
6400 K
Кут:
95 °
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
алюминий
Колір:
Чорний
Строк служби:
20 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
100 Вт
| Розміри |
239.9 мм * 88 мм ДхШхВ