Про товар Світлодіодний підвісний світильник GORDION-150
Потужність:
150 Вт
Розміри:
304.9 мм * 79.9 мм ДхШхВ
Світ. Потік Lm:
15000 Im
1 шт
| Потужність |
150 Вт
| Розміри |
304.9 мм * 79.9 мм ДхШхВ