Про товар Світлодіодний підвісний світильник GORDION-200
Потужність:
200 Вт
Розміри:
357.9 мм * 88 мм ДхШхВ
Світ. Потік Lm:
20000 Im
1 шт
| Потужність |
200 Вт
| Розміри |
357.9 мм * 88 мм ДхШхВ