Про товар Світлодіодний підвісний світильник GORDION-50
Потужність:
50 W
Розміри:
171.9 мм * 79.9 мм ДхШхВ
Світ. Потік Lm:
5000 Im
1 шт
| Потужність |
50 W
| Розміри |
171.9 мм * 79.9 мм ДхШхВ