Про товар Світлодіодний світильник OLIMPOS-100 100 W
Потужність:
100 Вт
Розміри:
300 мм * 450 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
800 W
Напруга живлення:
170 - 265 V
Світ. Потік Lm:
9200 Lm
Колірна температура світла:
4200 K
Кут:
90 °
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
алюминий
Колір:
серебряный
Строк служби:
30 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
100 Вт
| Розміри |
300 мм * 450 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
800 W
| Напруга живлення |
170 - 265 V
| Світ. Потік Lm |
9200 Lm
| Колірна температура світла |
4200 K
| Кут |
90 °
| Клас захисту |
IP 65
| Матеріал корпуса |
алюминий
| Колір |
серебряный
| Строк служби |
| Тип светодиодов |
SMD LED
| Гарантія |
24 місяців
| Кількість одиниць у наборі |
1 шт