Про товар Світлодіодний світильник стельовий ETERNAL-48
Потужність:
48 W
Розміри:
490 мм * 90 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
384 W
Напруга живлення:
180 - 265 V
Світ. Потік Lm:
3600 lm
Колірна температура світла:
6400К
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
пластик
Колір:
белый
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
48 W
| Розміри |
490 мм * 90 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
384 W
| Напруга живлення |
180 - 265 V