Про товар Світлодіодний світильник стельовий RADIUS-36
Потужність:
36 W
Розміри:
380 мм * 75 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
288 W
Напруга живлення:
180 - 265 V
Світ. Потік Lm:
2700 lm
Колірна температура світла:
6400К
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
пластик
Колір:
белый
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
36 W
| Розміри |
380 мм * 75 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
288 W
| Напруга живлення |
180 - 265 V