Про товар Світлодіодний трековий світильник ARIZONA-10 10W чорний
Потужність:
10 Вт
Розміри:
115 мм * 102.5 мм, Ø 76 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
80 W
Напруга живлення:
100-240V/50-60Hz
Світ. Потік Lm:
650 Lm
Колірна температура світла:
4200К
Кут:
60°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
алюминий
Колір:
белый; Чорний
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
10 Вт
| Розміри |
| Аналог лампи розжарювання |
80 W
| Напруга живлення |
100-240V/50-60Hz
| Світ. Потік Lm |
650 Lm
| Колірна температура світла |
| Кут |
60°
| Клас захисту |
IP 20
| Матеріал корпуса |
алюминий
| Колір |
белый
, Чорний
| Строк служби |
| Тип светодиодов |
SMD LED
| Гарантія |
24 місяців
| Кількість одиниць у наборі |
1 шт