Про товар Світлодіодний трековий світильник MILANO-13 13W срібний.
Потужність:
13 Вт
Розміри:
145 мм * 108 мм, Ø 60 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
104 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
987 Lm
Колірна температура світла:
4200К
Кут:
53°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
метал, пластик
Колір:
Чорний; белый; серебряный
Строк служби:
Тип светодиодов:
COB LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
13 Вт
| Розміри |
145 мм * 108 мм, Ø 60 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
104 W
| Напруга живлення |
від мережі (220 В)
| Світ. Потік Lm |
987 Lm
| Колірна температура світла |
| Кут |
53°
| Клас захисту |
IP 20
| Матеріал корпуса |
метал, пластик
| Колір |
Чорний
, белый
, серебряный
| Строк служби |
| Тип светодиодов |
COB LED
| Гарантія |
24 місяців
| Кількість одиниць у наборі |
1 шт