Про товар Світлодіодний врізний світильник TURKUAZ-32 32W 2700К
Потужність:
32 Вт
Розміри:
595 мм х 595 мм х 25 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
256 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
2700 Lm
Колірна температура світла:
2700К
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
метал, пластик
Колір:
белый
Строк служби:
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
32 Вт
| Розміри |
595 мм х 595 мм х 25 мм ДхШхВ
| Аналог лампи розжарювання |
256 W
| Напруга живлення |
від мережі (220 В)
| Світ. Потік Lm |
2700 Lm
| Колірна температура світла |
| Кут |
120°
| Клас захисту |
IP 20
| Матеріал корпуса |
метал, пластик
| Колір |
белый
| Строк служби |
| Тип светодиодов |
SMD LED
| Гарантія |
24 місяців