Про товар Світлодіодний світильник врізний ZODIAC-36 36W 4200К
Потужність:
36 W ; 36W
Розміри:
1195 мм х 295 мм х 8 мм ДхШхВ; 1195мм x 295мм x 8мм
Аналог лампи розжарювання:
288 W
Напруга живлення:
180-265V / 50-60Hz ; 180-265V/50-60Hz
Світ. Потік Lm:
2520 Lm
Колірна температура світла:
6400K ; 4200К ; 4200K
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20 ; IP20
Матеріал корпуса:
метал, пластик
Колір:
белый; Білий
Строк служби:
20 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
12 од.
Корпус:
Метал
Ресурс роботи:
25.000 Hrs
Тип:
Врізний