Про товар Світильник промисловий вологозахищений підвісний AGORA-150
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Алюміній
Кут:
90°
Напруга живлення:
100-265V/50-60Hz
Потужність:
150 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
310мм х 90мм