Про товар Світильник промисловий вологозахищений підвісний HERKUL-100
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Алюміній
Кут:
90°
Напруга живлення:
100-260V/50-60hz
Потужність:
100 Вт
Ресурс роботи:
50.000 Hrs
Розміри:
250мм х 35мм х 155мм
Клас захисту:
IP65
Світ. Потік Lm:
15000 lm
Тип:
Підвісний
| Властивості |
Характеристики |
| Колір |
Чорний
| Колірна температура світла |
6400K
| Корпус |
Алюміній
| Кут |
90°
| Напруга живлення |
100-260V/50-60hz
| Потужність |
100 Вт
| Ресурс роботи |
50.000 Hrs
| Розміри |
250мм х 35мм х 155мм