Про товар Світлодіодна підсвітка дзеркал-картин FLAMINGO-12
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Метал
Кут:
120°
Напруга живлення:
100-250V/50-60Hz
Потужність:
12W
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
550мм х 45мм х 185мм