Про товар Світлодіодний світильник ANDREA/S-15 15W 6400К білий
Колір:
Білий
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Пластик
Кут:
120°
Напруга живлення:
170-265V/50-60Hz
Потужність:
15 Вт
Ресурс роботи:
25.000 Hrs
Розміри:
220мм х 49мм
Клас захисту:
IP54
Світ. Потік Lm:
1275 lm
Тип:
Накладний