Про товар Світлодіодний світильник фасадний NEUTRON-14
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Алюміній
Напруга живлення:
85-265V/50-60Hz
Потужність:
14W
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
220мм х 53мм х 95мм