Про товар Світлодіодний світильник настінний VESPER-15 з сутінковим датчиком і датчиком руху
Час відключення:
5сек - 10 ± 2хв
Колір:
Білий
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Пластик
Кут:
120°
Напруга живлення:
160-250V/50-60Hz
Потужність:
15 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
210мм х 210мм х 49мм