Про товар Світлодіодний світильник потолочний EPSILON-24
Колір:
Білий
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Пластик
Кут:
120°
Напруга живлення:
185-265V/50-60Hz
Потужність:
24W
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
335мм х 70мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
2400 lm
| Властивості |
Характеристики |
| Колір |
Білий
| Колірна температура світла |
4200K
| Корпус |
Пластик
| Кут |
120°
| Напруга живлення |
185-265V/50-60Hz
| Потужність |
24W
| Ресурс роботи |
30.000 Hrs
| Розміри |
335мм х 70мм