Про товар Світлодіодний світильник садово-парковий MARVEL-10 чорний з золотом
Колір:
Золото, Чорний; Золото
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Алюміній
Кут:
120°
Напруга живлення:
85-265V/50-60Hz
Потужність:
10 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
200мм x 100мм x 93мм
Розсіювач:
Пластик
Клас захисту:
IP65
Світ. Потік Lm:
517 lm
| Властивості |
Характеристики |
| Колір |
Золото, Чорний
, Золото
| Колірна температура світла |
4200K
| Корпус |
Алюміній
| Кут |
120°
| Напруга живлення |
85-265V/50-60Hz
| Потужність |
10 Вт
| Ресурс роботи |
30.000 Hrs
| Розміри |
200мм x 100мм x 93мм