Про товар Світлодіодний світильник садово-парковий METROPOL-12
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Алюміній
Кут:
120°
Напруга живлення:
85-265V/50-60Hz
Потужність:
12 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
205мм х 45мм