Про товар Світлодіодний світильник SCARLETT-30 30W 6400К чорний
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Пластик
Кут:
120°
Напруга живлення:
170-265V/50-60Hz
Потужність:
30W
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
300мм х 55мм
Клас захисту:
IP65
Світ. Потік Lm:
2700 lm
Тип:
Накладний