Про товар Світлодіодний світильник трековий ARIZONA-10 10W чорний
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Алюміній
Кут:
60°
Напруга живлення:
100-240V/50-60Hz
Потужність:
10 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
115мм x 102.5мм,Ø76мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
730 lm