Про товар Світлодіодний світильник трековий лінійний CENOVA-20 20W чорний
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Алюміній
Кут:
120°
Напруга живлення:
160-265V/50-60Hz
Потужність:
20W
Ресурс роботи:
40.000 Hrs
Розміри:
351мм х 34мм х 57мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
2050 lm
| Властивості |
Характеристики |
| Колір |
Чорний
| Колірна температура світла |
4200K
| Корпус |
Алюміній
| Кут |
120°
| Напруга живлення |
160-265V/50-60Hz
| Потужність |
20W
| Ресурс роботи |
40.000 Hrs
| Розміри |
351мм х 34мм х 57мм
| Клас захисту |
IP20
| Світ. Потік Lm |
2050 lm