Про товар Світлодіодний світильник трековий MONACO-15 15W білий
Колір:
Білий
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Алюміній
Кут:
15°-60° (регулюється)
Напруга живлення:
100-240V/50-60Hz
Потужність:
15 Вт
Ресурс роботи:
40.000 Hrs
Розміри:
150мм х 130мм х 140мм, 47мм х Ø59мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
1125 lm