Про товар Світлодіодний світильник трековий MONACO-30 30W чорний
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Алюміній
Кут:
15°-60° (регулюється)
Напруга живлення:
100-240V/50-60Hz
Потужність:
30W
Ресурс роботи:
40.000 Hrs
Розміри:
190мм х 170мм х 165мм, 64мм х Ø85мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
2250 lm