Про товар Світлодіодний світильник вбудований LED VALENTINA-12 12W 3000K-6500K білий
Колір:
Білий
Колірна температура світла:
3000К-6500К
Корпус:
Пластик
Кут:
52°
Напруга живлення:
165-265V/50-60Hz
Потужність:
12 Вт
Ресурс роботи:
25.000 Hrs
Розміри:
120мм х 25мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
960 lm
Тип:
Вбудований