Про товар Світлодіодний світильник врізний CAPELLA-48 48W 4200К
Обираєте світильник для свого дому чи освітлення комерційного приміщення?! Представляємо вам відео-огляд світлодіодного світильника CAPELLA-48 бренду HOROZ ELECTRIC, який гарантовано стане актуальним доповненням для будь-якого дизайну. Також може стати прекрасним рішенням щодо освітлення торгівельних залів, офісів, аптек, шкіл та салонів краси, а унікальний дизайн підкреслить сучасність вашого приміщення. Зручність та практичність використання, збережуть ваш час та кошти на обслуговуванні та догляду системи освітлення в приміщенню. Переваги даного світильника: 1. Ізольований драйвер, завдяки якому робота світильника не впливає на роботу радіо- та відеоапаратури, немає мерехтіння; 2. Розміщення діодів на алюмінієвій планці, що перешкоджає перегріванню; 3. Міцний корпус, антистатична зовнішня поверхня, що не збирає пил та легко очищується від забруднень; 4. Товщина основи рамки - 4 мм., високий рівень жорсткості і міцності легкої по вазі конструкції; 5. Розбірний корпус. Простота встановлення, економимо ваш час!
Колір:
Білий
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Метал
Кут:
120°
Напруга живлення:
175-265V/50-60Hz
Потужність:
48W
Ресурс роботи:
25.000 Hrs
Розміри:
595мм x 595мм x 13мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
3125 lm
Тип:
Врізний