Про товар Світлодіодний світильник врізний EUROPA-80 80W 4200К
Колір:
Сірий; Білий
Колірна температура світла:
4200K
Кут:
120°
Напруга живлення:
175-265V/50-60Hz
Потужність:
80W
Ресурс роботи:
20.000 Hrs
Розміри:
595мм x 595мм x 25мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
5575 lm; 6400 lm
Корпус:
Метал
Тип:
Врізний