Про товар Світлодіодний світильник врізний ZODIAC-36 36W 6400K
Колір:
Білий
Колірна температура світла:
6400K
Кут:
120°
Напруга живлення:
180-265V/50-60Hz
Потужність:
36W
Ресурс роботи:
25.000 Hrs
Розміри:
1195мм x 295мм x 8мм
Клас захисту:
IP20
Світ. Потік Lm:
2520 lm
Корпус:
Метал
Тип:
Врізний