Про товар Світлодіодний світильник вуличний ORLANDO-100 4200K
Колір:
Чорний; Сірий
Колірна температура світла:
4200K; 4200 K
Корпус:
Метал
Кут:
120°; 120 °
Напруга живлення:
85-265V/50-60Hz; 85 - 265 V
Потужність:
100 Вт; 100 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
620мм x 220мм x 75мм,ø60mm(труба); 620 мм * 220 мм * 75мм, ø 60mm (труба) ДхШхВ
Розсіювач:
Пластик
Клас захисту:
IP65; IP 65
Світ. Потік Lm:
8923 lm
Аналог лампи розжарювання:
800 W