Про товар Світлодіодний світильник вуличний ORLANDO-150 4200К
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
4200K
Корпус:
Метал
Кут:
120°
Напруга живлення:
85-265V/50-60Hz
Потужність:
150 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
690мм x 250мм x 75мм,ø60mm(труба)