Про товар Світлодіодний світильник вуличний ORLANDO-50 4200K
Колір:
Чорний; Сірий
Колірна температура світла:
4200K; 4200 K
Корпус:
Метал
Кут:
120°; 120 °
Напруга живлення:
85-265V/50-60Hz; 85 - 265 V
Потужність:
50W; 50 W
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
405мм x 165мм x 55мм,ø40mm(труба); 405 мм * 165 мм * 55мм, ø 40mm (труба) ДхШхВ
Розсіювач:
Пластик
Клас захисту:
IP65; IP 65
Світ. Потік Lm:
4953 lm
Аналог лампи розжарювання:
400 W