Про товар Світлодіодний світильник вуличний ORLANDO-50 6400K
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Метал
Кут:
120°
Напруга живлення:
85-265V/50-60Hz
Потужність:
50W
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
405мм x 165мм x 55мм,ø40mm(труба)