ТОРЦЮВАЛЬНА ПИЛА ZIPPER ZI-KGS305UK
Особливості ZI-KGS305UK:
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
| Властивості | Характеристики |
| Діаметр диска | 305 мм |
| Габарити паковання | 460х640х380 мм |
| Глубина пропила 45°, мм | 55 мм |
| Кількість зубiв | 60 шт |
| Глибина пропилу | 90 мм |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга живлення | від мережі (220 В) |
| Посадковий діаметр | 30 мм |
| Кут пропилу | 45° |
| Ширина пропила 45° | 210 мм |
| Ширина пропила 90° | 310 мм |